Свято “Козацькі розваги” від будинку-музею Яворницького

13 жовтня о 14:00 у малій залі Палацу студентів ДНУ відбудеться свято «Козацькі розваги», яке вдруге поспіль у Дніпропетровську ініціює Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького. Традиційне осіннє свято приурочене до Дня українського козацтва та Дня захисника України, яке також відзначається 14 жовтня.

Невипадково «Козацькі розваги» проводяться під егідою Меморіального будинку-музею Дмитра Івановича Яворницького – славетного «козацького батька». Видатний вчений все життя досліджував історію козацтва, і був першим, хто настільки глибоко та всебічно висвітлив усі аспекти життя запорожців.

Звичай проводити вільний час у форматі змагань зародився у середовищі українського козацтва ще у XVI ст., коли хоробрі воїни після тяжких походів розважалися, визначаючи з-поміж товариства найбільш сильних та вправних чоловіків. Цього року змагатися між собою будуть студенти Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара та Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету. Юнаки будуть мірятися силою, кмітливістю, спритністю, інтелектом, творчими навичками. Окрім запеклих змагань, присутні побачать запальний гопак у виконанні колективу «Дніпровські хвилі», почують українські народні співи, а також випробувати власні сили нарівні з юними козаками!

Чекаємо на вас 13 жовтня о 14-й годині у малій залі Палацу студентів ДНУ (пл. Шевченка, 1). Довідки за тел.: 47-27-61, 47-27-33.
Інформаційний ресурс: www.museum.dp.ua.
Сторінки музею у соц. мережах: vk.com/budynok, facebook.com/budynok.