Нагородження лауреатів дитячого конкурсу «Дмитро Яворницький – видатна людина нашого краю та країни»

12 листопада 2015 р. о 14-й годині у Меморіальному будинку-музеї видатного історика, археолога, фольклориста академіка Дмитра Івановича Яворницького відбулось нагородження лауреатів дитячого конкурсу літературних творів та комп’ютерних презентацій «Дмитро Яворницький – видатна людина нашого краю та країни», який було приурочено до 160-річного ювілею «козацького батька». Переможці та номінанти конкурсу отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів та пам’ятні подарунки від Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького. Учасники заходу почули найкращі твори та вірші у авторському виконанні, на великому екрані побачили найбільш цікаві комп’ютерні презентації, отримали корисні поради, а також можливість познайомитися з творчістю відомої української поетеси, перекладача, члена Національної спілки письменників України Лесі Степовички, а особливо з її віршем, присвяченим Дмитру Івановичу Яворницькому.

Дипломи I, II та III ступенів отримали:

• Шеменьова Катерина Андріївна, учениця 6 класу КЗО НВК № 110 (номінація – поезія).
  • Жура Антоніна Юріївна, учениця 6 класу КЗО СЗШ № 27 (номінація – проза).
  • Садкєєва Вікторія Вадимівна, учениця 9 класу КЗО «Українсько-американський ліцей» (номінація – проза).
  • Терновський Кирило Олександрович, учень 8 класу ЗОШ № 73 (номінація – комп’ютерна презентація).
  • Земляний Валерій, учень 10 класу КНЗ ХЕЛ (номінація – комп’ютерна презентація).
  • Шепілова Неллі Олегівна, учениця 6 класу КЗО Дніпропетровська міська спеціалізована школа № 144 з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій (номінація – проза).
  • Ботвініков Михайло Сергійович, учень 6 класу КЗО Дніпропетровська міська спеціалізована школа № 144 з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій (номінація – комп’ютерна презентація).
  • Філімонова Владислава, учениця 10 класу КЗО «Спеціалізована школа №134 гуманістичного навчання та виховання» (номінація – поезія).

МИ ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА НОМІНАНТІВ КОНКУРСУ!