#MuseumSelfie – 2016

Щороку 21 січня музеї всього світу приєднуються до Міжнародного флешмобу музейних селфі, що започаткований Європейським проектом  Culture Themes. Для участі у флеш-мобі вам потрібно прийти до улюбленого музею, зробити “селфі” – свій фотопортрет власноруч – на фоні чи поруч з улюбленим експонатом та опублікувати його у Facebook, додавши теги #MuseumSelfie та тег того музею, де ви зробите фото.

Єдине застереження: використовувати спалах категорично забороняється, адже це шкодить здоров’ю музейних раритетів.

В Україні цьогоріч акція пройде вже вдруге. Одні музеї беруть участь у флешмобі 20 січня, інші 21, а дехто -два дні поспіль чекає на відвідувачів з фотокамерами. Відтак, плануючи візит, перевіряйте, чи ваш улюблений музей бере участь в акції, і коли саме.

Для тих, хто планує зробити селфі в стінах Дніпропетровського історричного музею, розміщуйте їх в соціальних мережах наступним чином: #MuseumSelfie #DNIM.