РІЗДВЯНІ ГОСТИНИ

9 січня 2016 року в музеї «Літературне Придніпров’я» відбулося традиційне свято – Різдвяні гостини, організатори якого – зразковий Центр української культури «Коло калинове» міського Палацу дітей та юнацтва та працівники музею. Учасниками його стали вихованці, майстри та батьки ЦУК «Коло калинове», співробітники музею, представники дитячого театру «Соняшник» Старокодацького будинку культури, студенти Дніпропетровського коледжу культури та мистецтв та львівського «Студентського братства».

Про традицію Різдвяних свят в Україні розповіла завідуюча ЦУК МПДЮ В. І. Бандур. Гостей порадували виступи дитячого театру «Соняшник» та студентський гурт з коледжу. У їхньому виконанні прозвучали колядки та щедрівки Дніпропетровщини. Справжньою окрасою свята став виступ членів львівського «Студентського братства» – акторів театру «Гачок» і львівської молоді, які люблять і популяризують українські звичаї. Виступаючі створили радісний новорічний настрій. Кожен бажаючий поділився спогадами про Різдво в житті своєї родини, колядками та щедрівками. На завершення усі присутні заспівали колядку «Добрий вечір тобі».

«Студентське братство» зі Львова

Студентський гурт Дніпропетровського коледжу культури та мистецтв

Старокодацький дитячий театр «Соняшник»

Учасники та гості «Різдвяних гостин»