Іноземні студенти відвідали музей

У вищих навчальних закладах міста Дніпропетровська навчаються тисячі студентів з різних куточків планети. Молодь уважно та зацікавлено ставиться до історичних та культурних пам’яток міста. Іноземні студенти часто приходять до історичного музею імені Дмитра Івановича Яворницького. Вже традиційними стали для них англомовні екскурсії по музейній експозиції та Дніпропетровську, які проводять працівники музею. Сьогодні гостями музею були іноземні студенти Дніпропетровської медичної академії. Екскурсію для них англійською мовою провела старший науковий співробітник Валентина Яківна Коваленко. Студенти уважно слухали пояснення екскурсовода. Їх особливо зацікавила археологічна колекція та музейне зібрання козацьких старожитностей. Також студенти були приємно вражені персональною фотовиставкою музейного фотографа Олексія Шпака.

students