Студенти з Індії відвідали історичний музей

Стало традиційним співробітництво Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Івановича Яворницького та Дніпропетровської державної медичної академії. Так, 17 лютого студенти-першокурсники з Індії, групи 602а та 602б побували на екскурсії в історичному музеї. Екскурсію англійською мовою провела старший науковий співробітник Коваленко Валентина Яківна. Студенти із захопленням розглядали Керносівський ідол. Історики вважають, що він втілює образ Індри, якому присвячені більшість ранніх гімнів Рігведи. Студенти також зацікавлено слухали розповідь про Олену Блаватську. Її ім’я добре знайомо в Індії. В Ад’ярі знаходиться штаб квартири Міжнародного теософського товариства, засновником якого була О.П. Блаватська. Олена Петрівна, яка народилась в нашому місті Катеринославі, багато подорожувала по Індії.