Вечір пам’яті Ірини Нікітіної (2016)

22 червня о 17.00 в музеї “Літературне Придніпров’я” відбудеться вечір пам’яті Ірини Нікітіної.

У програмі:

1.Презентація книги “Ірина Нікітіна (Безрукова). Вибране”.

2. Спогади про пані Ірину відомих людей: Михайла Мельника, Миколи Чабана, Валентини Галацької, Нони Тимощенко, Катерини Глушак, Олени Павленко, Оксани Нечай та інш. Модератор і ведуча вечора, упорядник книги – Леся Степовичка. Приходьте, згадаємо нашу студентcьку юність, рідну alma mater, вшануємо пам’ять улюбленої викладачки “зарубіжки”.

Ласкаво просимо!

4 роки тому в місті Бонні (Німеччина) пішла із життя Ірина Михайлівна Нікітіна (Безрукова) (1936 – 2012).
Педагог, відомий літературо-кіно-театрознавець, член Спілки театральних діячів України, засновник і керівник елітарного кіноклубу “Думка”, доцент кафедри зарубіжної літератури ДДУ, яка у 1970-2000 роках помітно впливала на творчо-мистецьку атмосферу нашого міста.

Якою вона була, чому емігрувала, яким було її життя на еміграції?

Якщо ви були її студентом чи співробітником, членом клубу елітарного кіно, чи членом елітного гуртка театральних рецензентів,ми запрошуємо Вас на ювілейний вечір пам’яті Ірини Михайлівни Нікітіної.

nikitina