Творча зустріч з бардом і мислителем Орловським

7 вересня 2016 р. з 18.30 до 20.30 в музеї «Літературне Придніпров’я» (просп. Дмитра Яворницького, 64) відбудеться творча зустріч з бардом і мислителем С. Орловським: “Жива бесіда і пісні».

Орловський Сергій Павлович народився в 1953 р. Колишній житель Дніпра. З 2000 р. живе в Нюрнберзі (Німеччина). Освіта – вища. Фізік, програміст, методолог авторської культури (пісня, мислення та ін.). Основні теми інтересу: барди, культура мислення, біолокації. Відомий як виконавець і автор бардівських пісень, ініціатор і організатор першого клубу самодіяльної пісні м. Дніпра, кардинальний теоретик жанру «бардівська пісня». Виступає з публічними лекціями «Авторська культура бардів світу», ініціатор приватної програми «Барди світу».