Фінал дніпровського міського студентсько-учнівського інтелектуального турніру з історії

Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара (Історичний факультет)

Методичне об’єднання вчителів історії м. ДНІПРА
МЕМОРІАЛЬНИЙ БУДИНОК-МУЗЕЙ АКАДЕМІКА Д.І. ЯВОРНИЦЬКОГО
ПРЕС-РЕЛІЗ
ЗАХОДУ «ФІНАЛ ДНІПРОВСЬКОГО МІСЬКОГО
СТУДЕНТСЬКО-УЧНІВСЬКОГО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ТУРНІРУ З ІСТОРІЇ»

1 грудня 2016 р. о 14-й годині у Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького відбудеться фінал ІІ Дніпровського міського студентсько-учнівського інтелектуального турніру з історії. У фіналі зустрінуться дві команди учнів 11-го класу та команда студентів історичного факультету ДНУ, які будуть змагатися між собою у кмітливості, ерудованості, креативності, артистичності. Метою заходу є популяризація історичних знань та виявлення творчої студентської й учнівської молоді. Серед глядачів – учасники попередніх етапів олімпіади, що не потрапили до фіналу.

Головною темою фіналу буде постать видатного вченого Д.І. Яворницького, зокрема, учасники отримають завдання представити на розсуд журі сцени з життя та діяльності академіка: «Д.І. Яворницький проводить екскурсію в Обласному музеї ім. О. Поля», «Д.І. Яворницький позує для картини «Запорожці пишуть листа турецькому султанові», «Д.І. Яворницький приймає учнів у власній оселі» та ін. Окрім того, на фіналістів чекає ряд філософських та інтелектуальних завдань.

Адреса: пл. Шевченка, 5.
Телефон для довідок: 47-27-61

Інформаційний ресурс: https://www.museum.dp.ua,  www.facebook.com/budynok1.

oxAMHaFerRU