Документи про реабілітацію та посвідка про смерть

В червні до фондів музею поступив комплекс матеріалів (портрет, документи про реабілітацію та посвідка про смерть) репресованого мешканця Дніпропетровської області Чуховича Василя Петровича. Уродженець смт. Кринички, 1894 р. народження. На момент арешту в березні 1938 р. проживав в м. Дніпродзержинськ (нині Камянське) та працював приватним перевізником. 10 травня 1938 р. був розстріляний у м. Дніпропетровську по безпідставному звинуваченню в контрреволюційній діяльності. За словами родича, який передав документи, Василь Петрович був людиною веселої вдачі, життєрадісним, комунікабельним, то ж можливо «розповів крамольного анекдота не тому пасажиру». Надалі матеріали будуть оприлюднені на сайті музею та на сторінках соцмереж, а після проходження необхідних процедур музеєфікації – розміщені в експозиції 9 зали музею.