Презентація книги В. Старостіна “Дніпро: символ міста. Будинок Хрінникова”

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького
Управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради
Видавництво «Герда»

запрошують на
зустріч з Валентин Старостін
автором нового видання серії «Пам’ять міста»
ДНІПРО: СИМВОЛ МІСТА. Будинок Хрінникова

10 листопада о 15:00
в приміщенні зали №4 історичного музею
за адресою: Дніпро, пр. Яворницького, 16

науково-популярне видання українською та англійською мовами
Малюнки О. Харлан, переклад К. Кислова
Видання здійснено в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця»

Будинок Хрінникова вважається одним із найважливіших історичних об’єктів міста. Ця книга, як і попередні роботи, не надає вичерпної інформації з історії будинку. Вона доповнює попередні дослідження, упорядковує події та факти, що були висвітлені іншими авторами, додає нові відомості, але все одно не розкриває повністю історію «символу міста».

Який з образів будинку, старий чи сучасний, є більш актуальним для Дніпра? Можливо цей будинок уособлює у собі ірраціональну складову занадто раціонального духу міста. Також можливо, що він просто гарний.

Під час підготовки видання використано матеріали із фондів ДНІМ ім. Д.І. Яворницького, ДХМ, ДАДО; приватних колекцій Н. Бусигіної, А. Фоменка, Г. Цапова, М. Чабана, В. Старостіна та ін.

• за участю автора видання, творчого колективу видавництва, істориків, музейних працівників, колекціонерів і представників програми «Культурна столиця»;
  • перегляд офіційного буктрейлера видання;
  • обговорення книги та відповіді на питання читачів;
  • знайомство з експонатами музею, пов’язаними з будинком Хрінникова;
  • лотерея з призами-книжками;
  • афтограф-сесія автора.