Музей відвідала правнучка Неллі Кожухової

5 липня 2018 р. почесною гостею музею «Битва за Дніпро» стала Зоя Зосімова, правнучка Неллі Кожухової, санінструктора 25-ї гвардійською стрілецької дивізії, яка брала участь у форсуванні Дніпра в районі сіл Військове-Вовниги Дніпропетровської області. Образ Неллі Кожухової закарбований на полотні діорами. Юна, тендітна Неллі тільки за одну добу надала допомогу більш ніж 70-ти пораненим. Після відкриття діорами співробітники історичного музею розшукали її. Вони жила в м. Борисів Мінської області. У неї три дочки та син. Сьогодні її онуки та правнуки живуть у Білорусії. Зоя Зосімова мешкає в м. Борисів Мінської області. Співробітники історичного музею щиро вдячні Зої за її пам’ять та теплі спогади про її прабабусю.  Двері історичного музею завжди відкриті для таких зустрічей.