Історичний музей до Дня Соборності України

21 та 22 січня до Дня Соборності України у стінах історичного музею відбулося два заходи.

В в залі №5 учні 10 класу сш №81 зіграли у настільну гру “Українська революція” (від Українського інституту національної пам’яті).

Клас був розділений на дві команди: одна грала під пильним оком співробітників музею, а інших перевіряли на знання української історії представники “Кузні української інтелігенції”.

Після гри екскурсію по міні-виставці про події української революції провела Т.М. Цимлякова, завідуюча відділом історії України та краю 1917-1945 рр.

А 22 січня відбулося відкриття виставки “Історія Державного Герба України” (банерна пересувна виставка від Українського інституту національної пам’яті).

На відкритті були присутні учні сш №23, співробітники музею, друзі музею та представники ЗМІ, а також ковал Гриша Талісман, який є автором роботи “Тризуб”.

Виставку відкривали: В.С. Лавренко, заступник директора з наукової роботи та Т.М. Цимлякова, завідуюча відділом історії 1917-1945 рр.

Виставка триватиме з 22 січня по 1 березня, після чого відправиться по інших музеях Дніпропетровської області.