Діти-екскурсоводи у стінах історичного музею

21 лютого – Всесвітній день екскурсовода. Саме до цієї дати в історичному музеї відбувся інтерактивний захід “Музей очима дітей”.

20 лютого екскурсійну групу дітей сш №23 зустріли не співробітники музею, а діти-екскурсоводи. Кожну залу першого поверху вів окремий екскурсовод. Ці діти є студійцями музейної студії “Жива глина”.

Ролі гідів на себе “приміряли”: Тимур Сергун (сш №67), Дар’я Зоря (сш №71), Мирослава Кописова (сш №71).

Кожну суботу вони відвідують музей і слухають легенди і розповіді про окремі історичні періоди і про окремі експонати. А потім втілюють їх в глині. Але діти наші надзвичайно обдаровані і цього разу вони змінили амплуа, вони самі виступали в ролі екскурсоводів.

Можливо в майбутньому саме вони прийдуть працювати до стін нашому музею, який цього року святкує своє 170-річчя!

Юних гідів підготували до екскурсії – С.В. Івлева, с.н.с. відділу науково-просвітницької роботи.