Насичений уік-енд у стінах історичного музею

24 лютого – насичений день в історичному музеї. Відбувся майстер-клас з ліплення народної іграшки та зустріч-презенатція “Наш край у часи Троянської війни”.

Майстер-клас з ліплення відбувся в залі №3 під пильним оком С.В. Івлевої, с.н.с. відділу науко-просвітницької роботи. Де усі охочі: як діти, так і дорослі, власними руками виготовляли іграшки з глини. Для когось вона стали просто забавкою, а хтось підійшов дуже серйозно і виготовив амулет від злих сил.

Зустріч-лекція проходила в залі археології (О.В. Старік, завідуючий відділом, О.В, Рутковська та О.О. Хоменко, с.н.с. відділу), де відбулася презентація нових експонатів та макету кургану. В кінці усі охочі мали змогу відчути себе археологом, провівши прямо в залі розкопки.

Фото: О.О. Шпак.