Творча зустріч із художницею Оленою Івановою у стінах літературного музею

Запрошуємо 13 березня 2019 р. о 17:00 на творчу зустріч із художницею Оленою Валеріївною Івановою – учасницею виставки «Живописна примха» ініційованою Галиною Шевцовою та Миколою Хандогою за проектом Art-Women Clab.

Олена Іванова – дніпровська мисткиня і незвичайна художниця-педагог. Працює у класичних і сучасних техніках живопису. Завжди готова до творчих експериментів. Ії кредо – дістатися недосяжного і зазирнути за небокрай!

Творчість мисткині – це ода жіночності і ніжності. В полотнах оспівує почуття закоханості і радість буття. Світло її співочого серця передає глядачеві за посередництвом живопису. Приймає участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних виставках живопису. На виставці представлено декілька робіт із нової серії «Дівчина-квітка», де дівчата асоціюються художницею з українською квіткою.

Роботи авторки зберігаються у приватних колекціях Америки, Польщі, України.

Місце проведення: Музей «Літературне Придніпров’я»
Адреса: м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 64.
Тел. організаторів: 097-285-38-14
Вхід на Творчу зустріч за квитками музею: 30 грн.