Проект “ЗНО з музеєм”

Зовнішнє незалежне оцінювання з історії України важливий і складний іспит. Як же до нього підготуватися: студіювати підручники чи посібники? Уважно слухати вчителя? Займатися з репетитором? Мабуть що жодний з цих варіантів не є помилковим. Однак по справжньому історія оживає в музеї. Мезолітичні наконечники стріл, «Апостол» 1574 р., «Статут малоросійських прав» 1743 р., акції іноземних підприємств кінця ХІХ – початку ХХ ст. та багато-багато іншого – ці речі здатні набагато більше розповісти про минуле у яскравих фарбах та невимушеному форматі.

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького розпочинає проект «ЗНО з музеєм» – частина 1 тематична екскурсія «Історія України від найдавніших часів до 1917 р.». Автор – кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Павленко Світлана Сергіївна.

За своїм форматом екскурсія не є типовою. Активне опитування, поглиблення наявних та засвоєння нових знань у доповненні з бліц моніторингом. В основу екскурсі покладено Програми ЗНО з історії України актуальні не лише для 2019 р. але й 2020, а також тестова база 2006-2018 рр. та особистий довід автора складання ЗНО (2017, 2018 рр.).

Дізнатись та засвоїти. Якщо Ви націлені на гарний результат ми чекаємо на Вас.

Тематична екскурсія буде проводитися за попереднім замовлення з 26 березня 2019 р. Можливо у груповому та індивідуальному форматі.

Чекаємо ваших записів на четвер, п’ятницю та неділю з 10 до 16 години.

Вартість: Індивідуальна – 100 грн. з особи; групова (від 5 осіб) – 30 грн. з особи. Тривалість: 1 год. 20 хв.

Телефони для запису: 066 640 85 32, 068 665 8397