Освітній семінар для польських і українських вчителів

27 березня завершив роботу освітній семінар для польських і українських вчителів «Вивчення Голокосту в Україні для формування атмосфери толерантності», організований Інститутом «Ткума», Музеєм «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» спільно з Державний музеєм Аушвіц-Біркенау.

Протягом кількох навчальних днів на освітян чекала насичена та пізнавальна навчальна програма, зокрема, й відвідання Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Яворницького, де польські вчителі мали змогу не лише ознайомитися з експозицією, але й дізнатися, яким чином у музейному просторі відображена тема Другої світової війни та Голокосту та зустріч з членами робочої групи із реконструкції Діорами «Битва за Дніпро» Дмитром Івановим, Євгеном Титаренком і Наталією Хазан, екскурсія власне Діорамою та знайомство з новітніми мультимедійними технологіями, які використовувались при її оновленні.

Дніпропетровський національний історичний музей завжди відкритий для гостей нашого міста та радий поділитися методичним досвідом з колегами. Щиро дякуємо нашим партнерам Інститут “Ткума”. Музей “Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні” за можливість долучитися до міжнародного проекту.