Заходи до Дня народження Дмитра Івановича Яворницького!

ШАНОВНІ ПАНІ ТА ПАНОВЕ, ДОРОГІ ДРУЗІ!

Запрошуємо Вас взяти участь в заходах до Дня народження Дмитра Івановича Яворницького!

ПЛАН ЗАХОДІВ:

6 листопада:

• 10.00 – урочисте покладання квітів до могили академіка Д.І. Яворницького (проспект Д. Яворницького,16, Музейна площа).
  • 11.00 – 17.00 – День відкритих дверей в Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького (пл. ім. Т. Шевченка, 5).
  • 11.30 та 16.00 – театралізована екскурсія-моновистава “В гості до академіка Д. Яворницького” (пілотний проект).

7 листопада:

• 13.00 -17.00 – біографічна лекція-екскурс “Дмитро Яворницький – Герой міста на Дніпрі” (лектор – зав. музею – Я.П. Тимошенко) в бібліотеці університету “Дніпровська Політехніка”.

9 листопада:

• 14.00 – Погостини до Дня народження Д.І. Яворниицького в Садибі Дмитра Яворницького (пл. ім. Т. Шевченка, 5).
    “НЕ ІДОЛ, А ЛЮДИНА:. Д.І. Яворницький як особистіть в спогадах сучасників” (спікери: зав. музею Яна ТИМОШЕНКО, краєзнавець Микола ЧАБАН).
  • 16.00 – презентація театралізованої екскурсії- моновистави “В гості до академіка Д. Яворницького” (пілотний проект), (авторська екскурсія н.с. М.Л. Нудищук).