Конкурс від ДНІМ для наших підписників у Facebook

Готові до подарунків? Спеціально для наших підписників, друзів та любих відвідувачів історичний музей підготував подаруночки під Ваші ялиночки!

2019 рік для музею був дуже важливим! Адже, Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького відзначав своє “170-річчя” і саме до цієї дати ми організовуємо конкурс, який триватиме з 11 грудня по 25 грудня включно.

Щоб стати переможцем Вам потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО виконати всі три умови!!!

1. Бути підписаним на нашу сторінку Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького!
  2. Поділитися цим дописом у себе на сторінці!
  3. Та під нашим постом у коментарях опублікувати фото з Вашого архіву, де є зображення Вас в історичному музеї, чи фото на фоні нашого музею (архівне).

Три переможці буде обрано за допомогою random 26 грудня 2019 року. Переможці отримають подарунки, які завжди будуть нагадувати про ДНІМ ім. Д. Яворницького.

*Невеличка підказка : Чим “старіші” фото, тим краще. Фото, узяті з інтернету враховуватися не будуть!!!! В акції не беруть участь співробітники ДНІМ та члени їх родин!!!

P.S.: приклад фото: Олег Протасов, 1980-ті рр, фото зроблене біля музею!