Не стало Людмили Володимирівни Тверської

На жаль, наше місто втратило унікальну людину… В ніч з 19 на 20 січня не стало Людмили Володимирівни Тверської, Людини з великої літери, справжнього мистецтвознавця та професіонала.

Більше ніж 40 вона віддано працювала в Художньому музеї і не забувала про Історичний музей! Вона підтримувала виставки, допомагала при проведенні художніх заходів.

Її надбанням стали каталоги різноманітних виставок, статті в журналах та газетах, співавторство у солідних збірниках та альбомах: співавтор біобібліографічного словника «Художники Дніпропетровщини», автор статті у альбомі – енциклопедії «Художники Дніпропетровщини», упорядник альбому «Ню» (2008 р.), альбомів «Петриківка» (два випуски у 2000 та 2001 рр..).

Колектив музею висловлює глибоке співчуття рідним та близьким.

Світла пам’ять.