Музей відкритий для всіх!

25 січня у Музеї відбулася Інтерактивна екскурсія для акторів інклюзивного театру “Незабудки”. Це театр, де всі ролі виконують діти з синдромом Дауна.

Діти відвідали нашу спеціальну виставку про чаювання, у якій екскурсоводи розповідають про історію, атрибути та традиції цього процесу.

У програму входить дегустація чаю від наших партнерів Teahouse та малювання шоколадної листівки, яка стала вже традиційною для наших маленьких відвідувачів.

“Це чудові діти,які готові слухати, вчитись і навіть привносити щось своє! Вони були справді вдячними екскурсантами. Нам було приємно,що у свій день народження одна з маленьких учасниць – Регіна – відвідала саме наш музей і провела це свято з користю!”- розповідає екскурсовод, наукова співробітниця Елена Нелюб

Тож, знову показуємо наскільки яскравими та активними є вихідні з музеєм!