День жінок та дівчат у науці

Коли в 2015 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала до відзначення Міжнародний день жінок та дівчат у науці, вони навряд чи думали, що в 2020 році співробітницям і співробітника ДНІМ, а також їхнім друзям і подругам одного дня буде мало, щоб поділитися своїми напрацюваннями і роздумами на тему місця жінки в сучасному світі – науці, мистецтві, війні, суспільстві загалом.

За ці два дні буде все – дискусії (дружні, але такі, в котрих народжується істина), воркшопи, на котрих можна буде відкрити себе з незвичної сторони, а також чарівна екскурсія, де за допомогою музейних науковиць ми поринемо в казковий світ, де на нас вже чекає Баба-Яга і всі її іпостасі.

Ми чекаємо на вас 11 і 12 лютого і гарантуємо, що буде цікаво, науково і дружньо, власне, як завжди в музеї!