Фонди музею поповнилися експонатами, пов’язаними з війною в Афганістані

Добре, коли до карантину пророблена велика робота і можна зі спокійною душею піти на самоізоляцію.

В березні співробітники відділу історії України сучасного періоду описали та здали до фондів ДНІМ колекцію речей військових — обмеженого контингенту радянських військ в Демократичній Республіці Афганістан (1979-1989), що передав розформований Музей історії комсомолу Дніпропетровщини.

До фондів було передано особисті речі Гуріна Олександра Вікторовича (1960-1982), Гусака Володимира Миколайовича (1962-1984), Карєва Сергія Івановича (1955-1981) та багатьох інших.

Серед речей — комплекс Стовби Олександра Івановича (1957-1980), лейтенанта, командира кулеметного взводу, Героя Радянського Союзу. Олекандр Стовба увійшов в історію не просто як учасник воєнного конфлікту, а і як талановитий поет, автор слів до кількох пісень на афганську тематику. Іменем Олександра Стовби названо вулиці у містах Кам’янське та Жовті Води, середню загальноосвітню школу № 20 міста Кам’янського.

Чекайте на наші новини! Мийте руки та не хворійте.