Музей приєднався до акції #QuarantineChallenge

Дорогі наші відвідувачі, поки ми на карантині, то готові поділитися з Вами справді крутою та цікавою ідеєю. Пам’ятаєте #dollypartonchallenge? Так от, нещодавно музей Леопольда (Відень, Австрія) запустив новий #QuarantineChallenge, актуальну тему останніх тижнів. Як Ви вже здогадалися, то цей челендж присвячений виклику карантину.

Наші колеги з Національного художнього музею України вирішили поширити цей тренд і в нашій країні. І ДНІМ не хоче відставати від тенденцій і вирішив приєднатися до нього.

До вашої уваги:

1. В. Харченко “Козаки в дозорі”, 1957
  2. “Козак Мамай”, 18-19 ст.
  3. “Тип запорожця 18 ст.” Копія В.І. Хітька, поч. 20 ст. Оригінал написаний Норбленом-Дела-Гурденом, Франція.
  4. М.І. Струнніков “Козак в бою”, початок 20 ст.

P.S.: Як Ви думаєте, про що думають козаки, який настрій мають та чим зайняті протягом цих 4 днів карантину? Пишіть відповідь у коментарях на нашій сторінці в Instagram.