ВАЖЛИВА інформація для відвідувачів музею

Шановні відвідувачі, читачі, колеги, маємо для вас дві новини:

Нагадуємо про онлайн «Ніч музеїв» . Ця подія відбудеться вже 18 травня. Ми готуємо для Вас справді нову та незвичайну програму. Слідкуйте за нашими анонсами та обирайте цікаву для Вас тему. Відділи, співробітники та волонтери хвилюються, але вірять в те, що Вам сподобається.

Оскільки зараз у відвідувачів немає можливості потрапити до музею і ближче познайомитись з нашою новою брендовою продукцією, то ми пропонуємо зробити це в онлайні. Але ця серія є актуальною та важливою, адже саме через образи відомих діячів та жителів нашого міста ми хочемо наголосити наскільки важливо залишатися вдома та дотримуватися основних правил карантину. На фото будуть приклади цих футболок. Ви можете обрати, які Вам до вподоби та замовити. Для цього вам треба заповнити Google-форму, яка буде прикріплена до цього посту.

Дякуємо, що слідкуєте за нашими новинами та анонсами.
Будьте здорові та мийте руки!
Скоро ДНІМ відкриє двері для Вас!