Музей до Дня захисту дітей: програма

Ніч музеїв успішно пройшла, але ми не збираємося зупинятися. Наш онлайн-формат працює до завершення карантину. І, на жаль, в цей час відбуватиметься одне з найважливіших свят – День захисту дітей.

Цей день є справді важливим для кожного з нас. День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли забезпеченими та щасливими, мали змогу здобувати освіту, могли в повній мірі реалізувати себе і в майбутньому стали чудовими громадянами своєї країни.

ДНІМ не залишається осторонь відзначення міжнародного Дня захисту дітей. Ми запрошуємо Вас та Ваших дітей долучитися до цього дійства. Програма насичена майстер-класами , іграми, вікторинами та цікавими інтерактивами. Ми прагнемо Вас здивувати.

Загальна програма буде оприлюднена дещо згодом. Тому слідкуйте за нашими соціальними мережами та будьте здоровими!