Конкурс “Відкрий у собі талант музейника”

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей, ми пропонуємо всім охочим взяти участь у незвичайному конкурсі відео сюжетів!

Для того, щоб стати переможцем та отримати цікаві призи від Історичного музею, вам потрібно:

• Зробити репост інформації про конкурс.
  • Самостійно зняти короткий відео сюжет на одну із запропонованих тем.
  • Надіслати своє відео в Telegram на номер – +380957164658 – Ілона
  • Чекати оголошення переможців та отримувати призи!

Відео сюжети ми приймаємо до 20:00 7 червня. Переможці будуть оголошені на сторінці музею в Facebook протягом дня 8 червня.

Теми для відео сюжетів:

Сімейна реліквія – поділіться з нами історією про предмет, що зберігає та цінує ваша родина вже не одне покоління.

Експонати майбутнього – розкажіть про цінний для вас сьогодні предмет, що супроводжує ваше життя та є невід’ємним атрибутом сучасності, предмет, який, на вашу думку, обов’язково буде експонатом музеїв через 100-200 років.

Тривалість сюжету – не більше 10 хв.

Серед призів будуть розігруватись сувенірні горнятка від Історичного музею разом з безкоштовним квитком на всі заходи музею до кінця 2020 року.

Тож, не баріться! Найцікавіші сюжети будуть опубліковані на офіційних сторінках музею у соціальних мережах та на сайті. Бажаємо вам натхнення!