Конкурс “Легенди Дніпропетровщини”

Чи знаєте ви легенди? Може готові поділитися цікавою історією створення регіону, споруди, природної пам’ятки ?

Запрошуємо місцеві музеї та бібліотеки до участі у конкурсі «ЛЕГЕНДИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ», який організований управлінням з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти обласної ради спільно з ГО «ЖІНКИ плюс», історичним музеєм ім. Яворницького та КП ДОР «Представництво Придніпров’я».

Розпочинаємо вже сьогодні!
Чекаємо Ваші розповіді до 22 липня.
Найцікавіші історії будуть розміщені на сайті tourism.dp.ua (дивіться умови конкурсу) #туризм

КОНКУРС

Ініціатори та організатори конкурсу

• управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти Дніпропетровської обласної ради