Програма заходів історичного музею з 27 липня по 11 серпня

Шановні відвідувачі, друзі та колеги пропонуємо до вашої уваги орієнтовну програму заходів історичного музею на найближчий час.

Ми будемо раді вас побачити на наших виставках, вуличному лекторії та кінопоказах.

Важливо: у програмі можливі уточнення. Кожна з подій буде анонсована окремо – слідкуйте за нашою сторінкою.

• 28.07, 19:00 – лекція н.с. Майї Ернст «Права жінок у традиційному суспільстві» (вуличний майданчик). В рамках програми по відновленню миру і діалогу внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу»
  • 29.07, 19:00 – лекція Марії Учитель (Tenar), стріт-хантерки (збирачки та дослідниці вуличного мистецтва) «Як читати вулиці: графіті та стріт-арт» (вуличний майданчик)
  • 4.08, 19:00 – лекція с.н.с. Оксани Рутковської «Ті, що гладять вовків: жінки воїни від найдавніших часів до середньовіччя» (вуличний майданчик). В рамках програми по відновленню миру і діалогу внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу»
  • 5.08, 11:00 – вшанування пам’яті Д. І. Яворницького (вуличний майданчик)
  • 7.08, 18:00 – дитячі історії від с.н.с. Світлани Івлєвої на тему «Музейні предмети про грецькі міфи та легенди» (вуличний майданчик)
  • 8.08, 20:00 – кінопоказ фільму «Людина з табуретом» (вуличний майданчик)
  • 9.08, 20:00 – кінопоказ фільму «МІФ» (Музей АТО)
  • 10.08 – відкриття виставки «He for She» (12 зала, основна експозиція музею)
  • 11.08 – семінар для музейників з Донеччини (Музей АТО)
  • 11.08, 19:00 – лекція с.н.с. Віталія Соловйова «Жінка на війні: новітня доба» (вуличний майданчик). В рамках програми по відновленню миру і діалогу внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу»
  • З 1 серпня у музеї працює виставка «Прикраси України» (11 зала, основна експозиція музею).

Тож, долучайтеся до наших заходів!
Чекаємо на Вас в ДНІМ!