Дні Олександра Поля в музеї

30 серпня і 1 вересня відбудеться День пам’яті О.М. Поля.

30 серпня ми поговоримо про почесного громадянина міста Катеринослава Олександра Поля, як про колекціонера.

Адже збиранню старовини Олександр Миколайович приділяв таку ж увагу, як і промисловому розвитку нашого краю. Його колекція вважалася однією з найбільших в історії Південної України. У 1912 році більшість предметів колекції (невелику її частину музей отримав ще в 1906 р.) офіційно було передано Катеринославському обласному музею імені Поля – Ольгою Семенівною Поль, вдовою Олександра Поля.

Вже у неділю у Вас буде чудова нагода познайомитися з експонатами з колекції Олександра Миколайовича та дізнатися цікаві факти про них.

Тож, чекаємо на Вас у ДНІМ з 11:00 до 16:45.

А 1 вересня о 17:30 на музейній площі відбудеться лекція про О.М. Поля за участю В.І. Лазебнік, завідувачки відділу історії України і краю ХIV – поч. ХХ ст.