Квест до 165-річчя Дмитра Яворницького

Квест до 165-річчя з дня народження Д.І. Яворницького разом з Kahoot!

Шановні відвідувачі музею, від сьогодні Ви маєте унікальну можливість зробити візит до музею ще цікавішими, якщо зіграєте у нашу вікторину, ще й отримаєте за це сертифікат та станете учасником розіграшу подарунків.

Вам пропонується відвідати 6 залів ДНІМ і відповісти на 44 питання. Вони й легенькі, й одночасно складні, а відповіді на них можна знайти в нашій експозиції. На кожне питання у Вас буде від 60 до 120 секунд.

Для того, щоб розпочати вікторину достатньо мати смартфон чи то планшет з виходом до Інтернету.

Наступним кроком треба зайти на сайт https://kahoot.it і ввести пароль.

ВАЖЛИВО:після вікторини вам необхідно показати свій результат співробітнику музею та якщо у вас виникають питання чи технічні проблеми, звертайтеся до них:

+380978114558– Мурадов Дмитро
+380957164658 –Варданян Ілона

Наголошуємо, що призи отримують учасники, які посядуть 1,2 та 3 місця. Кожного тижня ми будемо спостерігати за турнірною таблицею й публікувати імена трьох щасливчиків на сторінці музею у Facebook.

Чудового перегляду залів і удачі у грі.