Аудіогід “Експонати з колекції Дмитра Яворницького” від izi.TRAVEL

До 165-річчя Дмитра Івановича Яворницького за допомогою ресурсу izi.TRAVEL ми запускаємо новий аудіогід експозицією історичного музею.

“Експонати з колекції Дмитра Яворницького” – така назва нового туру, який ви безкоштовно зможете прослухати у залах музею.

До вашої уваги буде представлено 7 експонатів (у кожній залі обрано один предмет), що мають цікаву історію, пов’язану з Дмитром Івановичем. Ви почуєте захоплюючи відомості, які, зазвичай, не розповідають під час оглядової екскурсії.

Родзинка аудіо гіда також у тому, що лекції читають співробітники історичного музею! Можливо чийсь голос ви впізнаєте?!

Це не перша співпраця з компанією izi.TRAVEL: у 2016 році був записаний аудіо гід по експозиції історичного музею, а в 2017 році – по діорамі “Битва за Дніпро” і військовій техніці біля діорами.
Сподіваємося, що Ви почуєте багато цікавого і дізнаєтеся щось нове про постать Дмитра Яворницького!