Історичний музей до Новорічних свят

1 грудня – перший день зими. Чи випаде сніг, ми не знаємо, але точно знаємо, що ви зможете побачити у ці зимові дні в нашому музеї (за умови, якщо не нагряне локдаун!).

Крім прогулянки залами історичного музею, ми пропонуємо всім охочим пройти квест на знання нашої експозиції за допомогою Кахуту (умови та правила проходження квесту на афіші перед входом до білої зали).

Кому кортить послухати щось цікавеньке – до до Вашої уваги аудіо гід “Експонати з колекції Дмитра Яворницького”.

В музеї працюють дві нові виставки, що розповідають про тяжкі події в історії нашої держави — Голодомор.

А вже зовсім скоро музей засяє новорічними вогниками! На відвідувачів чекає імпровізована фото-зона, новорічний квест у Кахут для дітей, новорічні екскурсії з майстер-класами та театралізовані екскурсії.

Слідкуйте за анонсами на сторінках музею у соцмережах!