Музей встановив на майданчику статую скіфа

4 грудня – прекрасний день для того, аби встановити 4 статую скіфа на майданчик з кам’яною пластикою біля ДНІМ.

Саме так подумали співробітника і співробітниці відділу археології і почали організаційну роботу:

• підготували всі необхідні документи;
  • проконсультувалися з головною зберігач кою та реставраторами музею;
  • включили фрагмент про статую у відео про скіфські старожитності в музеї
  • заготували пісок, щебінь, лопати.

А потім вирішили, що це історичне дійство не має пройти повз громаду і організували своєрідну унікальну толоку, на котру запросили всіх охочих.

І ось це день настав. В запланований час біля Музею вже було велелюдно і шумно. Стало зрозуміло, що захід викликав зацікавленість в представників преси і, це особливо приємно – в людей, готових фізично докластися до встановлення статуї поблизу синхронного за часом скіфа, що посміхається. Героя дня було дбайливо навантажено на візок. Обережно піднято на майданчик (не обійшлося без інженерної думки Юрія Фанигіна). Рівненько встановлено і надійно зафіксовано в завчасно підготовленій ямі. А потім була колективна фотографія учасників процесу і… Обіцяна екскурсія від заввідділом археології Старіка Олександра.

Тепер всі учасники і спостерігачі можуть розповідати, що бачили, як статуя скіфа йшла вздовж стіни Музею з господарчого подвір’я до того місця, де нею зможуть милуватися всі гості ДНІМ. А ми щиро дякуємо всім, хто взяв участь в заході!