Квест для дітей “Новорічні пригоди у музеї”

До Новорічних свят співробітники музею підготували у Kahoot цікавий квест для дітей “Новорічні пригоди у музеї”.

Вже з 9 грудня наші юні відвідувачі матимуть змогу прийти до музею не лише заради нових знань, але й спробувати свої сили у квесті та отримати невеличкий подарунок.

Все, що для цього потрібно – будь-який гаджет з виходом до Інтернету та гарний настрій!

Щоб розпочати квест, потрібно зайти на сайт https://kahoot.it та ввести пароль, який ви побачите у інструкції при вході до експозиції.

Ми підготували для вас 16 завдань. Відповіді ви знайдете у залах першого поверху історичного музею. На кожне питання у вас буде рівно 20 секунд!

ВАЖЛИВО: після проходження квесту необхідно показати свій результат співробітнику музею.
Якщо у вас виникають питання чи технічні проблеми, звертайтесь: +380668867230 – Дмитро.

Квест є доповненням яскравої інтерактивної екскурсії “Новий рік з музеєм”. Замовляйте екскурсію, проходьте квест, отримуйте подарунки та чудовий новорічний настрій!