Історичний музей і захід до Міжнародного дня прав людини

12 грудня – Право на мирне життя, право на свободу переконань і вільне їх поширення.

Вже традиційно зустріч членів англомовного клубу «Добра розмова» відбувається у міксованому форматі – учасники можуть прийти до бібліотеки, чи приєднатися онлайн через конференцію ZOOM. Саме ZOOM обирає наш волонтер і друг пан Джо М. Носії мови пан Шон Р. та пан Нейтон Ф. з радістю відвідують бібліотеку.

Темою зустрічі став Міжнародний день прав людини, який широко відзначається світовою громадськістю 12 грудня.

Члени клубу відвідали “Музей АТО”  на запрошення с.н.с. Валентини Коваленко і дізналися як карколомно було зруйновано мирне життя українського Донбасу, як люди втратили права і свободи, і як триває боротьба з російськими окупантами на сході. Ми переглянули фільм англійською мовою, ми послухали екскурсію англійською мовою. Дізналися які країни світу допомагають Україні, як народився волонтерський рух, про подвиги медиків, про загиблих героїв і вшанування їх пам’яті.

Фото і технічна підтримка: Світлани Усенко.