Museumselfieday-2021

20 січня — щорічний День музейного селфі.

Це один з постійних заходів, який дозволяє людям бути смішними та креативними завдяки своїм навичкам зйомки селфі.

Історичний музей вже 7-ме долучається до акції. Навіть локдаун нам не перешкода! Але через закриття музею та його відділів, ми пропонуємо зробити селфі на вулиці.

До Вашої уваги відразу дві фотозони: кам’яні ідоли і військова техніка. Також селфі можна робити і на фоні музейних будівель.

Робіть селфі в період з 18 по 24 січня, публікуйте під аналогічним постом на нашій сторінці у Facebook чі Instagram або на своїй сторінці у соцмережі. А якщо хочете взяти участь у розіграші призів від музею, то ОБОВ’ЯЗКОВО ставте хештеги: #Museumselfieday, #Museumselfie і #DNIM.

Хто набере більшу кількість вподобань, того й призи. Оголошення переможців відбудеться 25 січня.