“Амурні історії в музеї”: цикл сюжетів до 14 лютого

До 14 лютого історичний музей презентує спільний проект двох відділів: науково-просвітницького і історії України і краю 1917-1945 рр.

“Амурні історії в музеї…” – це цикл відео сюжетів, які ми будемо викладати на нашій сторінці у Facebook і YouTube.

“Амурні історії в музеї…” – це 6 історій про кохання, де головні герої — наші земляки або ж події пов’язані з історією нашого краю чи розповідають про нашу музейну колекцію.

“Амурні історії в музеї…” охоплюють період від часів стародавньої Греції до середини ХХ ст. З цих історій Ви дізнаєтеся, як з’явилися Амури (один з символів Дня всіх закоханих), що представляє з себе “галантні сцени”, чи існує кохання коли різницю у віці сягає 49 років, чи можна пронести свої почуття через події Другої світової війни…

А продовжить тему кохання виставка “Музейні амури” з фондів музею, яка буде працювати у залі №11 з 14 лютого!