Театралізована екскурсія “In vino veritas”

In vino veritas – театралізована екскурсія, про яку не тільки говорять і пишуть, але й показують по телевізору.

Екскурсія, на яку мріють потрапити багато людей, але через суворий карантин потраплять лише ті, хто першим забронює квитки.

27 лютого ми повертаємося! Це захоплююча розповідь про історію напоїв, давні рецепти, посуд та предмети, пов’язані з виготовленням та традиціями споживання хмільних напоїв у різні епохи. У кожній залі музею розповідь доповнена театралізованими перформансами та інтерактивами!

Про слов’янський мед та питво диких кочовиків… Який напій козаки називали “добрим” і “красним”? Що пили на українських ярмарках і хто ж все таки отримав золоту медаль на виставці 1910 року, якщо завод Боте – срібну, а Дюмлер – бронзову…

Відповіді на всі ці питання лише під час екскурсії!

Обов’язковою умовою відвідування екскурсії є ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ за телефонами: 066 886 72 30 і 097 954 74 15 та наявність засобів індивідуального захисту.

27 лютого о 16.00, 17.00 і 18.00.

Ціна: 150 грн