Музей поповнився новим експонатом – пляшкою заводу Боте

“Пивні традиції Дніпра” набирають обертів. Не встигли ми провести пішу екскурсію про історію заводу Ф. Боте, як на носі 17 березня і день Святого Патріка. До цієї дати ми вже готуємо для цінителів хмільного цікавий захід у стінах музею разом з нашими партнерами MOVA brewing co.

3 березня сталася важлива подія в рамках нашого заходу. Михайло Тимченко, доцент кафедри політології ДНУ, під час ліквідації аварії на своїй заміській дачі знайшов дуже цікавий експонат, який вже на виставці “Пивні традиції Дніпра” – пляшка з під пива заводу Боте (кін. ХІХ– поч. ХХ ст.).

Адміністрація музею дуже вдячна пану Михайлу за такий безцінний подарунок!!! А всіх мешканців Дніпра закликаємо наслідувати приклад дарувальника, та приносити до музею старі пивні кухлі, етикетки, рекламну продукцію, пивні пляшки дореволюційного та радянського випусків. Всі вони займуть почесне місце на виставці та в фондах музею.