Родина Корневих – переможці першого музейного квесту

З 16 по 25 квітня в рамках проєкту “Пивні традиції Дніпра” проходив квест “Дніпровський пиворіз і таємниця третьої ноги”.

Нам дуже приємно, що відвідувачі виявили цікавість до цього заходу. А переможцями стало сімейне подружжя Корневих: Євген і Алла. Євген є регіональним представником автохімії Koch. Вони з дружиною постійно беруть участь у квестах, і коли дізналися, що такий проходить у музеї, відразу ж відгукнулися на нього.

Наші призери дали правильні відповіді майже на всі питання, та виступили з побажаннями, щоб у майбутньому музей розширив тематику і локації квестів.

Сімейне подружжя свого часу відвідало всі музейні філії, але на цей раз вперше прослухали екскурсії, включаючи і екскурсію по Музейному центру О.П. Блаватської і її родини.

Адміністрація історичного музею вдячна учасникам і всім партнерам, які долучились до організації квесту, а особливо заводу MOVA за такий чудовий приз для переможців!

І вже зовсім скоро у стінах музею нова виставка та новий квест, тож будьте готові!