Міжнародний день музеїв-2021

18 травня — Міжнародний день музеїв (International Museum Day – ICOM)!

Люди народжуються і помирають, так само й музеї… Деякі існують більше 100 років, а деякі проіснували лише декілька років, поки не зникли з музейної карти світу.

Останні часи не можуть не радувати, так як за останній рік тільки у Дніпрі з’явилося два нових музеї і ще один на горизонті. Аналогічна ситуація і на музейній карті України. І це не може не радувати.

Як казав Дмитро Іванович Яворницький, що без музеїв і їх колекцій люди би вивчали історію свого краю виключно по малюнках у підручниках!

Тож зі святом усіх Вас і Нас!

А мешканців і гостей Дніпра історичний музей запрошує на міні-виставку “Великому місту величний музей”, про історію створення нового музейного комплексу за часів директорства Г.Ф. Ватченко. А 22 травня чекаємо на міжнародній акції “Ніч музеїв” і цього разу не онлайн!