Акція “Подаруй музею фото”

18 травня, до Міжнародного для музеїв (International Museum Day – ICOM), в рамках міні-виставки “Великому місту величний музей” запускаємо акцію “Подаруй музею фото”.

Наш музей має майже двовікову історію. За цей час експонати не раз змінювали своє місцезнаходження, поки у серпні 1905 року не було урочисто відкрито окрему будівлю, яка функціонує і в наші часи.

У фондах музею зберігаються фото музейної споруди, починаючи з 1905 року. Але ми пропонуємо нашим відвідувачам долучитися до цікавої акції. Можливо в ваших сімейних архівах є фото музейної будівлі чи до кадрів з екскурсій. Ми будемо раді отримати таке у подарунок (можна і в цифровому вигляді). Чим старіше фото, тим краще, особливо цікавлять ті, що були зроблені до будівництва і відкриття нового музейного комплексу у 1977 році!

Кожен наш дарувальник буде відмічений в публікації на офіційному сайті і на наших сторінках у соціальних мережах.

Фото можна надсилати на адресу: [email protected]