Дитячий день з музеєм

УВАГА!!!
В зв’язку з несприятливими погодними умовами заходи історичного музею до Дня захисту дітей не відміняються, а переносяться у стіни музею і музею АТО.

Історичний музей запрошує наймолодших відвідувачів та їхніх батьків провести День захисту дітей разом з музеєм.

1 червня 2021 р. в рамках заходу “Дитячий день з музеєм” відбудуться:

1. Безкоштовні майстер-класи (для запису звертайтеся за номером 067-447-47-06, КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА):
    14:00 Майстер-клас з виготовлення свистунців (локація: студія “Жива глина”);
    15:00 Майстер-клас з виготовлення мотанок (локація: 12 зала);
    16:00 Майстер-клас з малювання петриківським розписом (локація: 12 зала);
  2. Лекторій в музеї АТО:
    17:00 лекція Оксани Рутковської “Маленькі люди у світі дорослих”;
    18:00 захід від музею «Літературне Придніпров’я» «Читайте, діти! Малюйте, діти!».

У програмі:

• Інтерактивне читання дитячих книжок початку ХХ століття «Українського видавництва в Січеславі»,
  • Цікаві загадки,
  • Творчі конкурси,
  • Неймовірний настрій від музею «Літературне Придніпров’я».

Програма орієнтована на дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку, … а також на всіх, хто хоче відпочити душею та долучитися до Свята дитинства!