Квест “Великому місту – величний музей”

До Міжнародної акції #MuseumWeek і в рамках міні-виставки “Великому місту – величний музей” пропонуємо вашій увазі квест по внутрішній і зовнішній експозиції музейного комплексу.

З 8 червня по 8 липня Ви матимете змогу, придбавши звичайний квиток до історичного музею, отримати і карту з завданнями. Вони охоплюють саму виставку “Великому місту – величний музей”, два поверхи історичного музею, музейну площу, будівлю, військову техніку і Преображенський собор.

Перші 10 команд (в одній команді не більше 3 осіб) гарантовано отримають від музею подарунок. А на переможців чекають: музейні чашки, фляги, магніти и комікс про козака в стилі хоррор.

Усі подробиці квесту у брошурі, яку вам видадуть на касі. Переможці будуть оголошені 9 липня.

За деталями слідкуйте на нашій сторінці у Facebook.