З циклу “Євро-2020”: про футбольні виставки в музеї

13 червня збірна України по футболу стартувала на Євро-2020 (2021) грою проти Нідерландів. Ми хочемо побажати нашим гравцям змістовної, цікавої, а головне переможної гри.

В свою чергу хочемо нагадати, що у фондах музею зберігається дуже багато предметів на спортивну тематику, включаючи і футбольну.

Тільки за останні 9 років у стінах музею було проведено чотири тематичні виставки, з яких три — суто футбольні!

• 2012 рік — “Спортивна слава Дніпропетровщини” (до Євро-2012 та Олімпійських ігор)
  • 2016 рік – “Дніпряни: гордість Збірної та гроза Європи” (до події фіналу ЛЄ-2015 і Євро-2016).
  • 2018 рік – “100 років ФК “Дніпро””.
  • 2018 рік – “До 100-річчя ФК “Дніпро””.

Ми вдячні президенту Української Асоціації Футболу Андрію Павелко, спортивному журналісту “Днепр Вечерний” Анатолію Косому, спортивному журналісту та знавцю футбольної історії Дніпра Дмитру Москаленко і екс-прес-аташе ФК “Дніпро” Вадиму Тахтеріну, містянам і співробітникам музею за поповнення фондів футбольною тематикою.