Лекція “Обрядовість Давнього Єгипту”

І знову гарна новина для поціновувачів історії Давнього Єгипту та нашого музейного лекторію. 27 липня, традиційно о 19:00 запрошуємо на на лекцію від Тетяни Кудрицької та Катерини Грищенко.

Цього разу ми пропонуємо поближче познайомитися з обрядовістю давніх єгиптян. І повірте – це не лише ритуали, пов’язані із переходом у Дуат (Царство Мертвих).

Під час лекції ви «побуваєте» на давньоєгипетському весіллі та дні народженні, дізнаєтеся як фараони омолоджувалися та як благословляли поля на гарний урожай, почуєте про свята, які відзначалися у давньоєгипетському суспільстві. Ну і куди ж без церемоній приготування до потойбічного життя? Тим більше, що наші музейні мумії, канопи та ушебті вже зачекалися на відвідувачів.