Лекція від Марії Учитель “Психогеографія – наука дивних прогулянок”

Ось вам ще одна ідея – 7 серпня о 19:00 під музейним дубом лекція Марії Учитель “Психогеографія – наука дивних прогулянок”.

Ось що каже про термін авторка лекції: Психогеографія – це напрям соціальної психології с ухилом у філософію, що вивчає психологичний вплив міста на людину. Також це культурно-філософський інструмент взаимодії з містом, доповнений психотерапевтичними методами.

Застосування у прогулянках методів психогеографії може бути пов’язане з елементами випадковості або гри.
Вибір маршрута за допомогою кубика або монетки, безсистемні медитативні Прогулянки містом (психогеографичниий дрейф), вслуховування у випадкові дзвуки, спостерігання за транспортом.

Все це вибиває зі звичної плоскості у готовність до невідомості та пригод.

На цій лекції Марія Учитель опише, які методи можна застосовувати у своїх прогулянках, розкаже, що таке дрейф та які експерименти проводили інші люди, що захоплювалися психогеографією.