Лекція від Марії Учитель “Сонний простір міста у масовій культурі та на власному досвіді”

8 серпня о 19:00 ще одна лекція від Марії Учитель “Сонний простір міста у масовій культурі та на власному досвіді”.

Учасниці Між Меж дійшли висновку, що досвід прогулянок уві сні має певний зв’язок з прогулянками у реальності. Сни для нас мають велике значення.

В рамках виставки Urbi et orbi поговоримо про власний досвід, про досвід інших людей (часома, також вуличних дослідників), що поділилися з нами розповідями про міста у своїх снах, та подивимось, як у масовій культурі з мистецтвом зображали сонний простір.

Сни – це суб’єктивний досвід, тому лекція не наукова, не психоаналітична.
Ми не маємо психологічної освіти. Але маємо інтерес до теми, власні уявлення та схильність до аналізу.